#diakcenter #munkakneked

Sales Marketing Manager

Munkavégzés helye
Eger

Nettó bér
Munka leírása

Keressük csapatunk legújabb tagját! Ha kiismered magad a marketing világában akkor hajrá! Téged keresünk!

  • Negyedéves és éves online marketing stratégia kialakítása, megvalósításában való aktív részvétel
  • Értékesítési irányok meghatározása, a további növekedés támogatása
  • Gazdaságossági és hatékonysági szempontok érvényesítése
  • Arculat betartása, szolgáltatásunk kiajánlásában való aktív részvétel
  • Weboldal és közösségi oldalak tartalom készítése és menedzselése
  • Szolgáltatásunk és üzletpolitikánk magas szintű kommunikációja partnereink felé
  • Értékesítési tevékenység támogatása
  • Kiadványok, reklámanyagok tervezése, készítése
  • Céges rendezvényeken, partnertalálkozókon, promóciókon való résztvétel
Amit kérünk
  • B2B sales múlt
  • Tapasztalat marketing stratégia kialakításában
  • Google Ads és Analytics ismeretek
  • Professzionális számítógép felhasználói ismeretek (MS Office, képszerkesztők, stb.)
  • Önállóság, kreatív precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Mobiltelefon, laptop
  • Egyéni munkarend
  • Cégautó (saját használatra is)

Fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével várjuk az [email protected] címen

Amennyiben alkalmasnak érzed magad, töltsd ki a jelentkezési űrlapot a neked tetsző üzlet megjelölésével, és felvesszük veled a kapcsolatot.👇
A feltűntetett nettó órabérek a 25 év alatti diákok SZJA kedvezményének figyelembe vételével lettek meghatározva. 25 év felett a feltüntettett bér SZJA köteles, amely a nettó kifizetés összegét 15%-kal csökkenti!

Jelentkezz, és dolgozz akár holnaptól!

Ne felejts el regisztrálni sem!

Lépj be a Diák-Center csapatába, értesülj a legújabb munkákról illetve aktuális nyeremény játékainkról!